Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Nové fórum

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5972"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dobrý den!
Musí se s vámi podělit o své zkušenosti se sol.j.
Chodím do SJ už přes dva roky a je to super.Samozřejmě,že jsem si koupila na doporučení zezačátku hned 10 vstupů a 2 týdny jsem chodila poctivě úplně každý den,ale teď chodím jednou v týdnu a nikdy,ale skutečně nikdy nejsem nemocná.Nejen,že chodím do SJ,ale také se pravidelně věnuji nějaké sportovní aktivitě, a to je prostě a jednoduše ta nejlepší prevence proti všemu.
Vybudovala jsem si skutečně silnou imunitu a neutrácím za drahé léky a podobné nesmysly.Moji přátelé by to chtěli mít jako já,jen nechápou,že to je běh na dlouhou trať.V posilovně vám také nenarostou svaly přes noc.Obrannyschopnost organismu musíte nejdřív pořádně nastartovat a pak už se vezete!
Jeskyně funguje!!!Uvolní ucpaný nos a krásně se zregenerujete.
Je to skvělý!
Jen je mi líto,že jsem na jeskyni nepřišla už dřív.
Tolik léků a někdy i pěkně drahých jsem spolykala ,možná zbytečně...Lidi,choďte do jeskyně,ušetříte za předražené prášky,kapky do nosu,apod.Mně se ta investice opravdu vyplatila.
Koupila jsem si permici a je mi dobře.Všichni okolo mě jsou nachcípaní a já ne.A navíc jsem přidala ve večerních hodinách saunu a pravidelně se otužuju.
Ahoj!
Solná jeskyně skutečně funguje!!!
Měla jsem zastydlou rýmu a doktor mi místo ATB doporučil solnou jeskyni,že prý ať se necpu jako nějaký kuře práškama.ha ha.a ať zkusím sůl.Tak jsem zkusila a po hodině se mi spustila rýma a jsem úplně fit!!!Chodím 2krát týdně pravidelně a po rýmičce ani památky.
Ahoj všichni!
Začínám chodit do solné jeskyně,protože mi pomáhá se nezbláznit.
Sice je pro mě občas těžké najít čas,protože musím pořád makat,ale ta jeskyně mě hrozně uklidňuje a je to skvělá zašívárna,vypnu mobil a nikdo mě nenajde.pohodička.
Zrovna dneska jsem šla okolo a řekla jsem si,že to zkusím,jestli je volno a měla jsem štěstí ,bylo a tak jsem si šla dát šlofíka,nikdo mě neotravoval,nikdo po mně nic nechtěl,tak nějak jsem si to představovala a jako bonus se mi lépe dýchá a jsem taková víc v klidu.pa pa mějte se všichni dobře a vyzkoušejte to jako já.
Tak takhle krásnou solnou jeskyni máme v České Lípě!!!
To jsem nevěděla.Mám radost,že jsem ji objevila,je to něco úžasného,jedinečného...
Čauky!!!
Jeskyně je super!
Byla jsem tam s partou kámošů,skvěle jsme pokecali,trochu pospali a dobrý.Spokojenost.
Ahoj!
Chodím do solné jeskyně 2až 3 krát týdně,podle toho,jak mám směny a je to bomba.Cítím se fakt dobře,jsem odpočinutá.
Chodím tam vlastně spát.Přes den se nikde ve městě povalovat nemůžete,jedině někde na masáži a při jiných podobných věcech,ale vyloženě si schrupnout,to jedině v jeskyni,vřele doporučuji.Ale pozor,musíte si zarezervovat hodinu bez dětí,jinak se to nedá.
Ahoj,
byla jsem s mámou v sol.jeskyni a super.Nikde jsem si nemohla lépe odpočinout a cítím,jak mám krásnější pleť,takovou vypnutou a má pěknou barvu.Solné krystalky jsou úplně kouzelné.kam se hrabou drahé krémy.
Karlíkovi a Amálce jsou ted 3 měsíce a fakt super,jen pořád bojuju s nedostatkem spánku,ale to je normální,až povyrostou,všechno to dospím.V jeskyni je to právě proto tak skvělý,protože tam mi spí obě najednou a dlouho.To je balzám pro moje tělo.
15.01.2017 10:06:47
l.bal
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "8611"
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one